Çaykur Rizespor 12 Eylül 17:00 Hatayspor Antakya

Lige istediği başlangıcı yapamayan Hatayspor, Alanyaspor karşısında farklı kazanarak üzerindeki baskıyı atmış oldu. Geçen seneye göre kadroda önemli değişikliker olan konuk ekibin grafiği yükselişe geçecektir. Rizespor ise henüz toparlanamayan ekiplerden. Özellikle savunmada büyük problem yaşıyorlar. Rİze artık kazanmak için agresif olacaktır. Gollü bir 90 dakika bekliyorum.

Sezona iyi bir başlangıç yapamayan Rizespor son hafta transferleriyle kadrosunu güçlendirdi. Hatayspor ise geçen seneki kadrosunu büyük ölçüde değiştirmek zorunda kaldı. İki takım da henüz istikrar sağlayabilmiş değil. Maçta düşük oranlı garanti bir bahis yerine sürpriz denemenin daha mantıklı olduğunu düşünüyorum. Beraberlik bu maç için ideal bir tercih olabilir.

Hatayspor, kadrosunda değişiklikler yaptı ve bu geçiş sürecinden iyi bir şekilde çıkmaya çalışıyor. Alanyaspor’u farklı mağlup etmeleri de biraz daha moral depolamalarına destek olmuş gibi gözüküyor. Rizespor, sezona iyi başlamadı. Bu karşılaşmada hücuma yönelerek galibiyet almak isteyeceklerini düşünüyorum. Bence karşılıklı gol görebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir