Fenerbahçe İstanbul 12 Eylül 17:00 Sivasspor

Fenerbahçe hücum hattına Salzburg’dan Berisha’yı transfer etti. Golcü ismin direkt katkı vereceğini düşünüyorum. Pereira ile çehre değiştiren sarı-lacivertliler, ligin flaş ekibi Altay’ı evinde 2-0 mağlup etmeyi başarmıştı. Sivasspor’da hücum hattının önemli ismi Kayode cezalı. Form grafiği yükselen Fenerbahçe’nin evinde hata yapmasını beklemiyorum.

Geçen iki sezonun en güçlü Anadolu takımlarından biri olan Sivasspor bu sezona maalesef iyi bir başlangıç yapamadı. Fenerbahçe deplasmanı öncesinde Kayode de cezalı durumda. Lige 3’te 3 ile giren ve son gün transferleriyle iyice hava yakalayan Fenerbahçe’nin kendi sahasında kazanacağını düşünüyorum.

Fenerbahçe, Vitor Pereira yönetiminde kadro derinliği olarak çok fazla sorun yaşıyor olsa da skor olarak iyi gidiyor. Kadrodaki eksikliklere rağmen aldıkları skorlar gayet güzel. Milli arada transferlerin de takıma oturmasıyla kadro derinliği sorununun da giderileceğini düşünüyorum. Sivasspor ise ligin güçlü takımlarından biri olsa da sezona pek iyi başlamadılar. Bu karşılaşmada her iki takımın da skora yatkın olduğunu düşünüyorum. Karşılıklı gol var seçeneği değerlendirilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir