Real Zaragoza 30 Ağustos 23:00 Cartagena

Sezona sıkıntılı başlayarak, rakiplerine çözüm üretmekte ve kazanmakta güçlük çeken iki takım karşı karşıya geliyor. Hücumda üretken olamamalarının zorlukları onların galibiyet elde etmelerini engelliyor. Taraf bahsi açısından güven vermedikleri için gol tercihlerine yöneleceğim. Pozisyon açısından kısır geçmesini beklediğim karşılaşmada önerim 2.5 alt olacak.

Haftanın zor eşleşmelerinden bir tanesi olacak. Zaragoza ilk maçında berabere kalıp ardından Valladolid yenilgisiyle sarsıldı. Artık bir reaksiyon vermelerini bekliyorum. Alt sıra yakınlarında dolaşılmak istenmiyorsa her puanın kıymeti bilinmeli. Cartagena aynı rakibi gibi henüz puanla tanışamadı. Benzer sorunları bir arada yaşadıklarını biliyoruz. Ön tarafta verimli olamadıklarını hatırlatalım. Zorlansa bile Zaragoza değerlendirilebilir.

Zaragoza, ligdeki iki maçta da gol atamadı. ve 1 puan aldı. Cartagena ise iki yenilgiyle sezona girdi. Kolay dağılıyorlar. Zaragoza’nın maça iyi başlayacağını düşünüyorum. İlk yarıda bir gol bekliyorum.

Ligin ilk bölümüde hücumda istediği performansı elde edemeyen iki takım karşı karşıya gelecek. Zaragoza, henüz gol atamadı. Cartagena ise bir gol attılar ve beş gol yediler. Bu karşılaşmanın sakin geçmesi beklenebilir fakat ben ilk yarısında 0.5 gol barajının aşılabileceğini düşünüyorum. Güzel orandan denenebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir