SK Slavia Prag 10 Ağustos 20:00 Ferencvarosi Budapest

Ferencvaros bundan önce 2 eleme turunu geçerken iyi olduğunu gözlemlemiştim. Yine sahaya iyi yayılıp 2-0 gibi net bir skor avantajıyla çıkacak. Slavia Prag istediği birçok şeyi yapamadı. İlk dakikadan itibaren ciddi bir baskı ile başlamaları muhtemel görünüyor. Bu doğal olarak arkada açık verebilir. Ferencvaros tek golü kuponlarda değerlendirilebilir.

Ferencvaros, ilk maçta iyi oyunla kazanmayı başardı. Konuk ekip, maçın özellikle ikinci bölümünde topu rakibine daha az vererek baskıyı kurmayı başardı. Slavia Prag, istediği oyuna yansıtamadığı gibi ilk maçtan beklentilerin altında kaldı. Ancak ev sahibi bu karşılaşmada ilk düdük itibariyle oyunu rakip yarı sahaya yıkacaktır. Tercihim maç sonucu 1

İlk maçı Ferencvaroş evinde 2-0’lık skorla kazandı. Tur için Slavia Prag’ın en az 2 gole ihtiyacı olacak. Dolayısıyla açık oynayacaklardır. Ferencvaroş bundan önceki turlarda oynamış olduğu 2 deplasman maçında toplam 6 gol attı. Müsabakalar 3.5 üstü sona ermişti. Rakibinin açıklarından yararlanmak isteyecektir. En az 3 gol izleyeceğimizi tahmin ettiğim müsabakada kuponlara önerim 2.5 üstü bahsidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir